Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které v České republice nemá obdoby. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa. Strhující show s řadou originálních překvapení a nejúspěšnějších světových iluzí. Jedná se o jediné představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle mistra světa ze Světového poháru bavičů, iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení kouzelnice z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy! Magická esa je představení šité přímo na míru Divadlu kouzel a diváci jej tedy uvidí pouze na této divadelní scéně. V létě pořádá Divadlo kouzel oblíbené kouzelnické tábory, kde se děti a náctiletí naučí pod osobním vedením Pavla Kožíška každý den společně s ním také kouzlit! Představení pro děti, to je kouzelník, mág a kouzlení pro děti. Perfektní zábava a firemní představení. Teď máte tip kam v Praze a okolí o víkendu, naše divadlo pro celou rodinu, to jsou skvělé kulturní akce a bezva zábava nejen pro děti v divadle.Divadlo kouzel je především světem hravé dětské fantazie, kde neplatí žádné přírodní ani fyzikální zákonitosti. Na repertoáru máme čtyři úspěšná dětská představení určená i nejmenším divákům. Kouzelnická představení Pavla Kožíška to je známka perfektní zábavy nejen pro děti! V divadle můžete mimo jiné také nahlédnout i pod roušku tajemství, protože je pro vás připravena ukázka historických kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a exkluzivní sbírka hrnečků s podpisy slavných osobností. Divadlo kouzel je jedinečná kultura v Praze a okolí a má vlastní předprodej vstupenek on-line. Divadlo funguje také jako kulturní dům, kde se pořádají firemní a společenské akce, které organizuje Umělecká agentura.


Návštěvníky v přízemí divadla vítá hodný drak Alenka a pokladna má tvar velkého kouzelnického cylindru. V prvním patře divadla je kouzelnický obchod, kde si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, literaturu, hračky, kostýmy, kouzelnická trička, DVD apod. V divadelním salonku nejslavnějšího kouzelníka všech dob Harryho Houdiniho si určitě nezapomeňte sáhnout na kouzelnickou hůlku, která prý splní vaše tajné přání! Vyzkoušejte a uvidíte! Akce pro školy, školní zájezdy a bezva tip na výlet. Nemáme problémy s parkováním jako divadla v Praze.


Vlastnímu zrodu Divadla kouzel v roce 2003 pomáhala i řada osobností. Hudební znělku divadlu nahrál Michal David a namluvil ji herec Pavel Trávníček. Kmotry našeho divadla jsou houslový virtuos Jaroslav Svěcený a tandem Těžkej Pokondr. První, kdo si slavnostně sáhnul na kouzelnickou hůlku našeho divadla, která plní tajná přání, byl legendární režisér Juraj Herz. Program divadel v Praze a divadla v Praze. Ideální tip, když hledáte např. kam do divadla, kulturní akce, program divadlo Praha, představení pro děti, pořady pro děti, školní představení, pražská divadla, divadlo pro děti apohádka, dětské pořady, dětské programy, víkendový tip na výlet, školní výlet, tábor.Divadlo je v Líbeznicích u Prahy cca 3 km za severní hranicí hlavního města a je to oblíbený turistický cíl především pro rodiny s dětmi. Pro diváky máme připravena k dispozici bezplatná parkovací místa pro osobní automobily a autobusy. Divadlo je také v dosahu pravidelných linek autobusů Pražské integrované dopravy ze stanice metra Ládví. Jak se k nám dostanete? Nemáme problémy jako pražská divadla. Zkrátka bezva tip na víkend a kulturní akci. Kultura a divadlo nejen pro děti. Už víte kam do divadla v Praze. Divadlo je také kulturní dům pro firemní akce nebo akce typu firemní večírek. Divadlo je hlavně pro  děti a má předprodej vstupenek. Už víte kam s dětmi o víkendu.


Kouzelné Vánoce je vánoční pořad pro děti, kde český David Copperfield kouzelník Pavel Kožíšek vyčaruje ve svojí show opravdu kouzelné Vánoce.

 
Školní představení

Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli,

dovolujeme si vás srdečně pozvat do Divadla kouzel Pavla Kožíška na představení pro děti a mladé diváky. Kouzelnické divadlo je určené především dětem a na školní představení je zvýhodněné jednotné vstupné 80 Kč (pedagogický doprovod zdarma)

 
Kouzelnický obchod

Chcete se také naučit čarovat? Navštivte náš kouzelnický e-shop.

Naleznete zde různé kouzelnické rekvizity, pomůcky, literaturu, hůlky, kostýmy, hračky Harry Potter a další. Obchod je otevřen také v předsálí Divadla kouzel a to vždy 60 minut před představením a 30 minut po představení.

 
Volňásky pro diváky

Staň se na facebooku fanouškem Divadla kouzel a Pavla Kožíška.

Získáš volňásky (vstupenky zdarma) úplně grátis pro naše fanoušky, aktuální informace z divadla, soukromí účinkujících a další zajímavosti... Zkrátka víš vždy naprosto exkluzivně jako první, co se aktuálně děje a co můžeš případně vyhrát!