Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Naprosto originální divadlo, které v České republice nemá obdoby. Vedle úspěšných dětských kouzelnických pořadů, kde kouzelník Pavel Kožíšek na jevišti učí děti i kouzlit, je pilotním představením divadla velkolepá kouzelnická show pro celou rodinu Magická esa. Jedná se o naprosto jedinečné a strhující kouzelnické představení s řadou perfektních kouzelnických triků a nejúspěšnějších světových kouzel. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle mistra světa ze Světového poháru bavičů, iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, originální levitaci divačky z publika, vystřelení kouzelnice z děla a na řadu dalších ohromujících kouzel, nečekaných kouzelnických překvapeních a hlavně neuvěřitelné magie plné skvělé zábavy! Magická esa je představení šité přímo na míru Divadla kouzel a diváci jej uvidí pouze na této divadelní scéně. Představení pro děti, to je kouzelník, mág a kouzlení pro děti. Perfektní zábava a firemní představení. Teď máte tip kam v Praze a okolí o víkendu, naše divadlo pro celou rodinu, to jsou skvělé kulturní akce a bezva zábava nejen pro děti v divadle.


Kouzla a magie jsou především světem hravé dětské fantazie, a proto na repertoáru máme také čtyři úspěšná dětská představení. Kouzelnické představení Pavla Kožíška to je známka perfektní zábavy nejen pro děti! Hlediště Divadla kouzel je hodně zkosené, aby i nejmenší děti kouzla na jevišti dobře viděli. Rozhodně si nenechte ujít také návštěvu Zrcadlového labyrintu v přízemí divadla. Opravdu unikátní velké zrcadlové bludiště, síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly, antigravitační místnost, levitující stolek a jedinečné optické klamy jsou zárukou skvělé zábavy a perfektního zážitku pro celou rodinu! Dále doporučujeme návštěvu Muzea fantastických iluzí v centru Prahy u Václavského náměstí. V nejzábavnějším muzeu v Praze vás čeká fascinující svět neskutečných optických iluzí a velkoformátových obrazů, kde pořídíte originální a legrační fotky. Při předložení vstupenek z Divadla kouzel získáte navíc v muzeu slevu na vstupné. Divadlo kouzel je jedinečná kultura v Praze a okolí a má vlastní předprodej vstupenek on-line. Divadlo funguje také jako kulturní dům, kde se pořádají firemní a společenské akce. Vánoční pořady a vánoční představení pro děti.Návštěvníky v přízemí divadla vítá hodný drak Alenka a pokladna má tvar velkého kouzelnického cylindru. V prvním patře divadla je kouzelnický obchod, kde si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, literaturu, hračky, kostýmy, kouzelnická trička, DVD apod. V divadelním salonku nejslavnějšího kouzelníka všech dob Harryho Houdiniho si určitě nezapomeňte sáhnout na kouzelnickou hůlku, která prý splní vaše tajné přání! Vyzkoušejte a uvidíte! Akce pro školy, školní zájezdy, divadlo pro děti a bezva tip na výlet. Nemáme problémy s parkováním jako divadla v Praze.


Vlastnímu zrodu Divadla kouzel v roce 2003 pomáhali i naše přední osobnosti. Hudební znělku divadlu nahrál Michal David a namluvil ji herec Pavel Trávníček. Kmotry našeho divadla jsou houslový virtuos Jaroslav Svěcený a tandem Těžkej Pokondr. Legendární filmový režisér Juraj Herz (v soukromí nadšený amatérský kouzelník) si jako první slavnostně sáhl na kouzelnickou hůlku, která plní tajná přání. Dále si magickou schopnost kouzelnické hůlky našeho divadla vyzkoušeli další populární celebrity, které jsou také pravidelnými diváky našich představení. Program divadel v Praze a divadla v Praze. Ideální tip, když hledáte např. kam do divadla, kulturní akce, program divadlo Praha, představení pro děti, pořady pro děti, školní představení, pražská divadla, divadlo pro děti a pohádka, dětské pořady, dětské programy, víkendový tip na výlet, školní výlet, tábor.Divadlo je v Líbeznicích u Prahy cca 3 km za severní hranicí hlavního města a je to oblíbený turistický cíl především pro rodiny s dětmi. Pro diváky máme připravena k dispozici bezplatná parkovací místa pro osobní automobily a autobusy. Divadlo je také v dosahu pravidelných linek autobusů Pražské integrované dopravy ze stanice metra Ládví. Jak se k nám dostanete? Nemáme problémy jako pražská divadla. Zkrátka bezva tip na víkend a kulturní akci. Kultura a divadlo nejen pro děti. Už víte kam do divadla v Praze. Divadlo je také kulturní dům pro firemní akce nebo akce typu firemní večírek. Divadlo je hlavně pro  děti a má předprodej vstupenek. Už víte kam s dětmi o víkendu.


Kouzelné Vánoce je vánoční pořad pro děti, kde český David Copperfield kouzelník Pavel Kožíšek vyčaruje ve svojí show opravdu kouzelné Vánoce.

 
Školní představení

Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli,

dovolujeme si vás srdečně pozvat do Divadla kouzel Pavla Kožíška na představení pro děti a mladé diváky. Kouzelnické divadlo je určené především dětem a na školní představení je zvýhodněné jednotné vstupné 90 Kč (pedagogický doprovod zdarma)

 
Kouzelnický obchod

Chcete se také naučit čarovat? Navštivte náš kouzelnický e-shop.

Naleznete zde různé kouzelnické rekvizity, pomůcky, literaturu, hůlky, kostýmy, hračky Harry Potter a další. Obchod je otevřen také v předsálí Divadla kouzel a to vždy 60 minut před představením a 30 minut po představení.

 
Volňásky pro diváky

Staň se na facebooku fanouškem Divadla kouzel a Pavla Kožíška.

Získáš volňásky (vstupenky zdarma) úplně grátis pro naše fanoušky, aktuální informace z divadla, soukromí účinkujících a další zajímavosti... Zkrátka víš vždy naprosto exkluzivně jako první, co se aktuálně děje a co můžeš případně vyhrát!