Vystoupení pro školy
PDF Tisk Email

Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli,

dovolujeme si vás pozvat na představení pro děti a mladé diváky. Kouzelnické divadlo je určené především dětem a na školní představení je zvýhodněné vstupné 90 Kč (běžná cena 189 Kč), pedagogický doprovod zdarma. Datum představení si můžete zvolit jednak ze stávajících termínů nebo se domluvíme na novém termínu a času, který by vám vyhovoval! Po představení je v případě zájmu pro děti připravena autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem na jevišti (samozřejmě také zdarma). Kapacita sálu je 240 křesel a hlediště je hodně zkosené, takže i malé děti ze všech sedadel dobře vidí.

Doporučujeme také návštěvu Zrcadlového labyrintu v přízemí divadla, které má u dětí obrovský úspěch. Opravdu unikátní velké zrcadlové bludiště, síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly, antigravitační místnost, levitující stolek a jedinečné optické klamy jsou zárukou skvělé zábavy a originálního zážitku nejen pro děti! Pro školy je zvýhodněné vstupné 60 Kč a pedagogický doprovod zdarma.

Divadelní představení a návštěvu Zrcadlového labyrintu můžete spojit s návštěvou nedaleké zoologické a botanické zahrady nebo s návštěvou hlavního města. Připravena jsou bezplatná parkovací místa pro osobní automobily a autobusy. Divadlo je také v dosahu pražské MHD. A pokud si v salonku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní tajné přání!  :-)

Iluzionista Pavel Kožíšek vystupuje také se svými velice úspěšnými dětskými pořady mimo Divadlo kouzel na zájezdech. Jedná se o školní představení přímo ve vašem městě.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Kontakt: 731 176 659; Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Nezávazná poptávka na školní představení - zde

Aktuální termíny školních představení - zde


Mateřské školy a I. stupeň základních škol:

S kouzly kolem světa!

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Představení, které pomocí kouzel populární formou děti seznamuje s různými typickými atributy a folklórem daných zemí. Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Děti budou s kouzelníkem Pavlem Kožíškem čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla i naučí! Bezva zábava nejen pro děti.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 90 Kč (běžně 169 Kč).


Škola kouzel Pavla Kožíška

Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý kouzelnický učeň na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 90 Kč (běžně 169 Kč).


Hra kouzel a magie

Originální představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky jako Harry Potter a naučíte se mimo jiné také sami kouzlit!

Zvýhodněná cena pro školní představení je 90 Kč (běžně 169 Kč).


 

Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek!

Kouzla a Vánoce patří neodmyslitelně k sobě. A v našem případě vás čekají opravdu nezapomenutelné kouzelnické Vánoce s Pavlem Kožíškem! Vánoční speciál je plný úžasných kouzel a legrace nejen pro děti.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 90 Kč (běžně 169 Kč).